Oferta pracy

UX Designer

Ilość projektów ciągnie rośnie, dlatego do naszego zespolu potrzebujemy kolejnego UX Designera :) Może to miejsce czeka na Ciebie?

Opis stanowiska:

Czym będziesz się zajmował(a)?

  • projektowaniem interfejsów użytkownika dla serwisów web, aplikacji mobilnych i narzędzi wewnętrznych

  • projektowaniem rozwiązań UX w oparciu o potrzeby użytkownika oraz wymagania biznesowe

  • identyfikacją potrzeb i opracowywaniem rozwiązań wraz z menedżerami produktu, redakcjami i innymi przedstawicielami biznesu
  • prezentowaniem i argumentowaniem rozwiązań projektowych wewnątrz organizacji
  • ścisłą współpracą z zespołami wytwarzającymi rozwiązanie – programistami, specjalistą SEO, project managerami, itp.
  • przygotowaniem dokumentacji dla Developerów wraz z opisem funkcjonalności
  • ścisłą współpracą z grafikiem – kontrolowaniem i weryfikowaniem zgodności GUI z wypracowanymi makietami, aktywnym udziałem w procesie projektowania interfejsów graficznych
  • audytem istniejących rozwiązań oraz wskazywaniem obszarów do optymalizacji
  • aktywnymi działaniami w kierunku poprawy jakości produktów i doświadczeń użytkowników
  • rekomendowanie najlepszych rozwiązań w oparciu o aktualne wzorce i najlepsze praktyki UX

Wymagania:

  • min. 3-lata doświadczenia w projektowaniu serwisów internetowych i/lub aplikacji
  • bardzo dobra znajomość zasad projektowania i dobrych praktyk UX
  • umiejętność projektowania rozwiązań w postaci user flows, makiet oraz prototypów
  • umiejętność przekładania wymagań biznesowych na koncepcje UX
  • zrozumienia wpływu zagadnień biznesowych i technologicznych na projekt
  • portfolio zrealizowanych i wdrożonych produkcyjnie projektów
  • wiedza na temat aktualnych trendów UX
  • znajomość narzędzi do projektowania UX
  • otwartość, dociekliwość, umiejętność formułowania trafnych pytań
  • asertywność oraz umiejętność argumentowania przy rekomendacji projektowanych rozwiązań
  • umiejętność pracy samodzielnej oraz zespołowej — także w zespołach interdyscyplinarnych
  • poczucie humoru

Oferujemy:

  • elastyczność w zakresie formy współpracy (umowa o pracę lub B2B z płatnymi dniami nieświadczenia usługi)
  • pracę w modelu hybrydowym (3 dni w biurze, 2 zdalnie)
  • zdobywanie doświadczenia w kreatywnym, dynamicznym i nastawionym na rozwój zespole Project managerów i developerów
  • pracę przy ciekawych, ale wymagających projektach, które są kierowane pod bardzo sprofilowanego odbiorcę
  • udział i odpowiedzialność za kilka projektów jednocześnie
  • docelowo możliwość rozwoju obszaru UX
  • pakiet socjalny (dofinansowanie do urlopu/pakiet medyczny/pakiet sportowy)
  • wymianę wiedzy
  • brak dress code’u
  • swobodną atmosferę
  • biuro zlokalizowane na zielonej Saskiej Kępie

Do aplikacji prosimy dopisać klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV na potrzeby obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji"

Wypełnij formularz aplikacji:

Wysyłając swoje CV zgadzasz się na przetwarzanie przez Wiedzę i Praktykę sp. z o.o. Twoich danych osobowych zawartych w dokumentach w celu prowadzenia rekrutacji na wskazane w ogłoszeniu stanowisko.

Jeśli chcesz brać udział w przyszłych procesach rekrutacyjnych do zgłoszenia dodaj „Zgadzam się na przetwarzanie przez firmę Wiedza i Praktyka sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w CV dla celów przyszłych rekrutacji prowadzonych przez firmę.

W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem rekrutacja@wip.pl

Administratorem przesłanych danych osobowych jest Wiedza i Praktyka spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie („WiP”), pod adresem ul. Łotewska 9a, 03-918 Warszawa, zarejestrowana w Rejestrze Przedsiębiorców prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy – Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS: 0000098264, NIP: 5261992256, numer REGON: 012725225; tel.: 22 518 29 29, e-mail: rekrutacja@wip.pl. Więcej »