Nasze produkty...

Nasi redaktorzy dbają, aby każda publikacja zawierała praktyczne porady i ułatwiała codzienną pracę specjalistów z różnych dziedzin i branż. Korzystanie z naszych produktów daje dostęp do niezbędnych informacji o zmianach w przepisach i regulacjach oraz gwarantuje szybki i łatwy dostęp do praktycznej wiedzy.

W zależności od preferencji można wybrać zarówno tradycyjne papierowe produkty wydawane cyklicznie, książki lub produkty elektroniczne, takie jak e-lettery czy codziennie aktualizowane portale.

Wypróbuj nasze e-lettery. Otrzymuj regularnie na swoją skrzynkę e-mailową aktualności branżowe i porady ekspertów. Zapisz się do interesujących Cię e-letterów. elettery.pl

Nasz katalog produktów zawiera publikacje i portale skierowane do szerokiego grona specjalistów. Przejdź do interesującej Cię Kategorii i zapoznaj się z produktami przygotowanymi specjalnie dla Ciebie.

 

Zapisz się na e-lettery

BHP, bezpieczeństwo żywności, ISO

Jestem behapowcem od ponad 30 lat. Pracownicy firmy, w której pracuję, pytają mnie o bardzo różne sprawy, dlatego muszę być na bieżąco. Dziękuję za informacje dostępne na Portalu BHP, zwłaszcza za Aktualności, Analizy wypadków i Rozwój zawodowy – to działy, z których najczęściej korzystam. Pozdrawiam.
Bohdan Zaleśny

użytkownik portalu BHP

Budownictwo, nieruchomości, elektrycy

Kadry, płace, ubezpieczenia

Księgowość, finanse, podatki, zamówienia publiczne

Ochrona danych osobowych, obsługa komputera, oprogramowania

„Ochrona Danych Osobowych” dostarcza zaktualizowanej wiedzy o często zmieniających się przepisach. Dzięki niej można skorzystać z konsultacji z ekspertami, do czego namawiam, gdyż odpowiedzi są obszerne, merytorycznie argumentowane i napisane przystępnym językiem.
Paweł Waniek

Czytelnik „Ochrona Danych Osobowych”

Ochrona środowiska, rolnictwo, transport

„Możliwość bezpośredniego zadawania pytań ekspertom jest jak najbardziej przydatna. Sama poświęciłam wiele czasu i trudu, aby znaleźć konkretne i prawidłowe rozwiązanie na temat rozliczania kierowców, wreszcie postanowiłam spróbować i bezpośrednio do eksperta zadać mailowo pytanie. Bardzo szybko dostałam na nie precyzyjną odpowiedź. Jak najbardziej polecam."
Barbara Siwko

Czytelniczka „Kierowca w firmie”

Zarządzanie w placówkach oświatowych i bibliotekach

Cenię Portal Oświatowy za bieżące informowanie o zmianach w prawie oświatowym, za informacje o najnowszych orzeczeniach sądów, za konkretne i rzeczowe odpowiedzi na zadawane pytania ekspertom. Podoba mi się przejrzysta i czytelna grafika portalu. Znajduje tu sporo gotowych dokumentów do pobrania.
Marzena Kaleta

dyrektor przedszkola

Zarządzanie w ochronie zdrowia i weterynarii

Zdrowie i upraszczanie

„Znów mogę cieszyć się życiem”
Dzięki „Lepszemu życiu z cukrzycą” nauczyłam się kontrolować cukrzycę i zgubiłam ponad 6 kg! Wystarczyło zastosować się do prostych zaleceń i obniżyć poziom cukru do 100 mg/dl. Nie sądziłam, że to może być takie proste! Wreszcie funkcjonuję bez stresu i obawy o swój cukier i zdrowie. Polecam każdemu.
Magdalena Wach

Izabelin

Szkolenia

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, Wiedza i Praktyka w swojej ofercie posiada również specjalistyczne szkolenia. Przygotowujemy szkolenia m.in. z zakresu prawa, księgowości, rachunkowości, zarządzania, podatków, kadr, płac oraz ubezpieczeń a także ochrony środowiska. Do ich realizacji została powołana Akademia Wiedza i Praktyka i Educado.

 

AkademiaWIP

 

educado