Nasze produkty...

Nasi redaktorzy dbają, aby każda publikacja zawierała praktyczne porady i ułatwiała codzienną pracę specjalistów z różnych dziedzin i branż. Korzystanie z naszych produktów daje dostęp do niezbędnych informacji o zmianach w przepisach i regulacjach oraz gwarantuje szybki i łatwy dostęp do praktycznej wiedzy.

W zależności od preferencji można wybrać zarówno tradycyjne papierowe produkty wydawane cyklicznie, książki lub produkty elektroniczne, takie jak e-lettery czy codziennie aktualizowane portale.

Wypróbuj nasze e-lettery. Otrzymuj regularnie na swoją skrzynkę e-mailową aktualności branżowe i porady ekspertów. Zapisz się do interesujących Cię e-letterów. elettery.pl

Zapraszamy także na portal experto24.pl. Znajdziesz tam mnóstwo bezpłatnych porad ekspertów z wielu branż. Codziennie dodajemy nowe artykuły w najpopularniejszych kategoriach, zawierające praktyczne wskazówki, przydatne w życiu zawodowym i prywatnym.

 


Experto24


Zapisz się na e-lettery

Gdy zajmujesz się księgowością i finansami

Chcesz mieć aktualną wiedzę z zakresu księgowości, rachunkowości i finansów oraz na bieżąco otrzymywać informacje o planowanych zmianach w przepisach, skorzystaj z naszych produktów finansowo-księgowych. W jednym miejscu znajdziesz wszelkie niezbędne informacje i będziesz mieć pewność, że posiadane wiadomości są zgodne z najnowszymi przepisami.

Przykładowe produkty:
Bardzo się cieszę, że powstał tak dobry portal dla ludzi z tej branży. Założenia i profil jest jasny, przejrzysty, bardzo czytelny i obejmuje chyba wszystkie najważniejsze dziedziny księgowości. Plusem portalu są na pewno wzory dokumentów i umów często niezbędnych w każdej firmie.
Monika Sacewicz

użytkownik Portalu FK

Jeśli zajmujesz się kadrami, płacami, ubezpieczeniami społecznymi lub BHP

Skorzystaj z naszych produktów, by na bieżąco otrzymywać informacje o wszystkich zmianach w przepisach, najnowszych interpretacjach i wzorach dokumentów. Dzięki naszym publikacjom żadna kontrola Państwowej Inspekcji Pracy czy Zakładu Ubezpieczeń Społecznych nie będzie Ci straszna.

Przykładowe produkty:
Jestem behapowcem od ponad 30 lat. Pracownicy firmy, w której pracuję, pytają mnie o bardzo różne sprawy, dlatego muszę być na bieżąco. Dziękuję za informacje dostępne na Portalu BHP, zwłaszcza za Aktualności, Analizy wypadków i Rozwój zawodowy – to działy, z których najczęściej korzystam. Pozdrawiam.
Bohdan Zaleśny

użytkownik portalu BHP

Jeśli na co dzień pracujesz w ochronie zdrowia

Zarządzasz placówką medyczną, odpowiadasz za dokumentację w placówce lub ochronę danych, a może jesteś fizjoterapeutą lub stomatologiem – skorzystaj z porad naszych ekspertów.

Przykładowe produkty:
Możliwość bezpośredniego zadawania pytań ekspertom jest jak najbardziej przydatna. Sama poświęciłam wiele czasu i trudu, aby znaleźć konkretne i prawidłowe rozwiązanie na temat rozliczania kierowców, wreszcie postanowiłam spróbować i bezpośrednio do eksperta zadać mailowo pytanie. Bardzo szybko dostałam na nie precyzyjną odpowiedź. Jak najbardziej polecam.
Barbara Siwko

Czytelniczka „Kierowca w firmie”

Gdy jesteś dyrektorem lub właścicielem placówki oświatowej

Zainteresują Cię produkty z kategorii oświata. Znajdują się wśród nich produkty zarówno dla przedstawicieli placówek publicznych, jak i prywatnych, a także produkty w rozróżnieniu na przedszkola i szkoły.

Przykładowe produkty:
Cenię Portal Oświatowy za bieżące informowanie o zmianach w prawie oświatowym, za informacje o najnowszych orzeczeniach sądów, za konkretne i rzeczowe odpowiedzi na zadawane pytania ekspertom. Podoba mi się przejrzysta i czytelna grafika portalu. Znajduje tu sporo gotowych dokumentów do pobrania.
Marzena Kaleta

dyrektor przedszkola

Jeśli Twoja praca związana jest z zamówieniami publicznymi

Dołącz do grona naszych czytelników i zyskaj pewność, że unikniesz błędów w postępowaniach przetargowych, uzyskaj dostęp do wiedzy najlepszych ekspertów. Dzięki indywidualnym odpowiedziom ekspertów będziesz mieć możliwość uzyskania indywidualnej porady w konkretnej sytuacji, dzięki czemu będziesz pewien, że podejmowane decyzje będą prawidłowe i zgodne z ustawą Pzp.

Przykładowe produkty:
Zaglądam do Portalu Zamówień Publicznych zawsze wtedy, gdy potrzebuję profesjonalnej pomocy w zakresie interpretacji przepisów ustawy Pzp albo szukam odpowiedniego wyroku Krajowej Izby Odwoławczej wraz z jego omówieniem.
Anna Gardowska

Specjalista ds. zamówień publicznych

Jesteś administratorem danych osobowych lub na co dzień pracujesz w Excelu

Podpowiemy Ci, w jaki sposób dane osobowe Twoich klientów czy pacjentów powinny być prawidłowo przechowywane, przetwarzane i zabezpieczone. Przy okazji możesz zapoznać się z naszymi produktami podpowiadającymi, jak ułatwić sobie pracę z arkuszem kalkulacyjnym. Jesteśmy też polskim wydawcą „Linux Magazine”.

Przykładowe produkty:
„Ochrona Danych Osobowych” dostarcza zaktualizowanej wiedzy o często zmieniających się przepisach. Dzięki niej można skorzystać z konsultacji z ekspertami, do czego namawiam, gdyż odpowiedzi są obszerne, merytorycznie argumentowane i napisane przystępnym językiem.
Paweł Waniek

Czytelnik „Ochrona Danych Osobowych”

Jeśli chcesz podnosić jakoś swojego życia. Każdego dnia


Z pewnością zainteresują Cię produkty edukacyjne oraz usługi wpierające i podnoszące jakość Twojego życia w trzech zasadniczych obszarach: zdrowiu, finansach osobistych i upraszczaniu dnia codziennego.


„Znów mogę cieszyć się życiem”
Dzięki „Lepszemu życiu z cukrzycą” nauczyłam się kontrolować cukrzycę i zgubiłam ponad 6 kg! Wystarczyło zastosować się do prostych zaleceń i obniżyć poziom cukru do 100 mg/dl. Nie sądziłam, że to może być takie proste! Wreszcie funkcjonuję bez stresu i obawy o swój cukier i zdrowie. Polecam każdemu.
Magdalena Wach

Izabelin

Akademia WIP

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, Wiedza i Praktyka poszerzyła swoją ofertę o specjalistyczne szkolenia z zakresu prawa, księgowości, rachunkowości, zarządzania, podatków, kadr, płac oraz ubezpieczeń a także ochrony środowiska. Do ich realizacji została powołana Akademia Wiedza i Praktyka.

Tematyka szkoleń i konferencji:
  • Prawo pracy, płace, ubezpieczenia
  • Podatki i finanse
  • Transport
  • Ochrona zdrowia
  • Ochrona danych osobowych
  • Zamówienia publiczne
  • Instytucje kultury
  • Inne szkolenia

 

AkademiaWIP

 

Firma Szkoleniowa Roku 2017