Oferta pracy

Specjalista ds. generowania leadów/ Lead Generation Specialist

Jeżeli jesteś osobą samodzielną, dynamiczną, która jest mocno zorientowana na cel. Kreatywność to Twoje drugie imię, nie ma dla Ciebie problemów, tylko wyzwania, to nasza Firma szuka właśnie Ciebie!

Opis stanowiska:

  • generowanie leadów marketingowych oraz sprzedażowych B2B
  • zarządzanie narzędziami marketingowymi (e-mail marketing, SMS, personalizacja akcji promocyjnych, Marketing Automation)
  • planowanie, realizacja i optymalizacja kampanii marketingowych online (zwiększanie i budowanie świadomości marki, generowanie nowych potencjalnych klientów, zwiększanie sprzedaży)
  • poszukiwanie nowych kanałów i sposobów dotarcia do potencjalnych klientów
  • tworzenie narzędzi on-line służących do generowania ruchu klientów oraz optymalizacja istniejących serwisów
  • współpraca z zespołami: sprzedaży Online, rozwoju produktu, UX oraz współpracującymi agencjami
  • koordynowanie budżetu kampanii, w tym optymalizacja kosztów pozyskiwania klienta
  • raportowanie wyników kampanii,
  • planowanie, realizacja i optymalizacja kampanii w kanałach performance (Google Ads, Facebook Ads)

Wymagania:

  • doświadczenie i wiedza praktyczna w obszarze marketingu internetowego nakierowanego na wyniki sprzedażowe / działania lead generation
  • doskonałe umiejętności analityczne, bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność szybkiego podejmowania decyzji.
  • zorientowanie na cel, zadaniowa i proaktywna postawa

Oferujemy:

  • realny wpływ na kształtowanie strategii działań i prowadzone projekty
  • elastyczne godziny pracy (start między 8.00-9.30)
  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
  • prywatną opiekę medyczną lub kartę sportową, dofinansowanie do urlopu i nauki języka angielskiego

Do aplikacji prosimy dopisać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV na potrzeby obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji”

Wypełnij formularz aplikacji:

Wysyłając swoje CV zgadzasz się na przetwarzanie przez Wiedzę i Praktykę sp. z o.o. Twoich danych osobowych zawartych w dokumentach w celu prowadzenia rekrutacji na wskazane w ogłoszeniu stanowisko.

Jeśli chcesz brać udział w przyszłych procesach rekrutacyjnych do zgłoszenia dodaj „Zgadzam się na przetwarzanie przez firmę Wiedza i Praktyka sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w CV dla celów przyszłych rekrutacji prowadzonych przez firmę.

W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem rekrutacja@wip.pl

Administratorem przesłanych danych osobowych jest Wiedza i Praktyka spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie („WiP”), pod adresem ul. Łotewska 9a, 03-918 Warszawa, zarejestrowana w Rejestrze Przedsiębiorców prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy – Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS: 0000098264, NIP: 5261992256, numer REGON: 012725225; tel.: 22 518 29 29, e-mail: rekrutacja@wip.pl. Więcej »