Oferta pracy

Redaktor – experto24.pl

Aktualnie szukamy osoby, do której zadań należeć będzie wyszukiwanie, pisanie oraz redakcyjne i merytoryczne opracowywanie tekstów z dziedziny prawa, ekonomii, finansów na naszym portalu experto24.pl

Opis stanowiska:

Jako redaktor:

  • wyszukujesz i opracowujesz newsy i bieżące informacje ze źródeł polskich i zagranicznych (artykuły, wywiady, video itp.)
  • współpracujesz z redakcjami w zakresie opracowania treści autorów zewnętrznych
  • publikujesz treści w serwisie i mediach społecznościowych/prowadzenie kanałów social media
  • przygotowujesz teksty pod kątem poprawności merytorycznej i językowej, z uwzględnieniem SEO
  • obsługujesz CMS

Wymagania:

Czego od Ciebie oczekujemy:

  • doświadczenia dziennikarskiego z warsztatem gwarantującym swobodę w pisaniu do Internetu
  • samodzielnego wyszukiwania tematów oraz umiejętności pisania o nich w interesujący sposób
  • szerokiej znajomości prawa - w miarę swobodne, dziennikarskie poruszanie się w tej tematyce
  • mile widziane wykształcenie prawnicze
  • sprawności w posługiwaniu się narzędziami social media
  • rzetelności, systematyczności i szybkości w działaniu
  • podstaw SEO oraz pozycjonowania stron
  • znajomość Google Analytics będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • współpracę w oparciu o umowę cywilnoprawną (dzieło+zlecenie/B2B)
  • swoje zadania możesz wykonywać elastycznie w dowolnym miejscu, nie jesteś związany z konkretnym miejscem pracy (kilka razy w miesiącu, będziemy chcieli spotkać się z Tobą na żywo w biurze)
  • dużą samodzielność działania
  • możliwość rozwoju (szkolenia, konferencję, projekty międzydziałowe)
  • współpracę z doświadczonymi redaktorami i menedżerami produktów

Do aplikacji prosimy dopisać klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV na potrzeby obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji"

Wypełnij formularz aplikacji:

Wysyłając swoje CV zgadzasz się na przetwarzanie przez Wiedzę i Praktykę sp. z o.o. Twoich danych osobowych zawartych w dokumentach w celu prowadzenia rekrutacji na wskazane w ogłoszeniu stanowisko.

Jeśli chcesz brać udział w przyszłych procesach rekrutacyjnych do zgłoszenia dodaj „Zgadzam się na przetwarzanie przez firmę Wiedza i Praktyka sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w CV dla celów przyszłych rekrutacji prowadzonych przez firmę.

W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem rekrutacja@wip.pl

Administratorem przesłanych danych osobowych jest Wiedza i Praktyka spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie („WiP”), pod adresem ul. Łotewska 9a, 03-918 Warszawa, zarejestrowana w Rejestrze Przedsiębiorców prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy – Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS: 0000098264, NIP: 5261992256, numer REGON: 012725225; tel.: 22 518 29 29, e-mail: rekrutacja@wip.pl. Więcej »