Oferta pracy

Project Manager

Kogo szukamy?

Osoby która ma kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu procesów powstawania aplikacji internetowych oraz ich rozwoju.

Opis stanowiska:

  • współpraca z zespołem developerów, testerem, grafikami, działem wydawniczym i marketingowym,
  • efektywne zarządzanie projektami w oparciu o metodyki zwinne oraz całym cyklem ich życia, pilnowanie harmonogramów, budżetów, planowania niezbędnych zasobów oraz nadzór nad zakresem prac i kosztów
  • utrzymanie otwartej i płynnej komunikacji z interesariuszami projektu oraz zespołem wdrażającym projekt,
  • utrzymanie i aktualizacja dokumentacji projektów
  • praca z rozwojem istniejących projektów: przypisywanie zadań, delegowanie odpowiedzialności i ustalanie priorytetów
  • zbieranie i precyzowanie wymagań użytkowników, wsparcie procesu przygotowania specyfikacji funkcjonalnej / technicznej oraz nadzorowanie i monitoring procesu software developmentu, raportowanie postępu prac
  • udział w pracach nad usprawnianiem oraz modyfikowaniem istniejących procesów związanych z zarządzaniem projektami.

Wymagania:

  • min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • zdolności analitycznego myślenia
  • doświadczenie w realizacji projektów internetowych
  • duża kreatywność i wychodzenie z własną inicjatywą
  • ogólna znajomość zagadnień z zakresu UX i tworzenia stron www
  • nastawienie na rozwiązywanie problemów, ukierunkowanie na cel

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznej firmie, jednym z liderów rynkowych
  • preferowana forma umowy to B2B (z płatnymi dniami nieświadczenia usługi), aczkolwiek inne formy umowy też możliwe
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i efektów działań
  • elastycznie godziny pracy (zaczynamy między 8:00, a 9:30)
  • zgrany zespół, który lubi się również poza pracą
  • fajną lokalizację biura – Saska Kępa (brak strefy płatnego parkowania, łatwy dojazd komunikacją miejską i rowerem)
  • brak dress code’u
  • udział w ciekawych projektach
  • możliwości rozwoju

Do aplikacji prosimy dopisać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV na potrzeby obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji”

Wypełnij formularz aplikacji:

Wysyłając swoje CV zgadzasz się na przetwarzanie przez Wiedzę i Praktykę sp. z o.o. Twoich danych osobowych zawartych w dokumentach w celu prowadzenia rekrutacji na wskazane w ogłoszeniu stanowisko.

Jeśli chcesz brać udział w przyszłych procesach rekrutacyjnych do zgłoszenia dodaj „Zgadzam się na przetwarzanie przez firmę Wiedza i Praktyka sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w CV dla celów przyszłych rekrutacji prowadzonych przez firmę.

W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem rekrutacja@wip.pl

Administratorem przesłanych danych osobowych jest Wiedza i Praktyka spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie („WiP”), pod adresem ul. Łotewska 9a, 03-918 Warszawa, zarejestrowana w Rejestrze Przedsiębiorców prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy – Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS: 0000098264, NIP: 5261992256, numer REGON: 012725225; tel.: 22 518 29 29, e-mail: rekrutacja@wip.pl. Więcej »