Oferta pracy

Młodszy specjalista ds. sprzedaży telefonicznej

Jeżeli jesteś osobą, która jest zorientowana na cel, a przy tym masz umiejętności szybkiego nawiązywania kontaktu z ludźmi, to szukamy właśnie Ciebie.

Opis stanowiska:

  • kontakt telefoniczny i budowanie bardzo dobrych relacji z klientami, dzięki którym będziesz z nimi w stałym kontakcie, a oni chętnie z Tobą porozmawiają o naszych usługach, produktach i nowościach
  • sprzedaż naszych produktów (w szczególności portali)
  • realizowanie planów sprzedaży
  • udział w projektach i warsztatach zespołowych

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenia w budowaniu relacji z klientem (jednak nie jest to warunek konieczny)
  • umiejętności obsługi komputera
  • swobody wypowiedzi
  • umiejętności współpracy z zespołem

Oferujemy:

  • umowa o pracę po trzymiesięcznym  zleceniu
  • wynagrodzenie podstawowe plus systemem prowizyjnym uzależnionym od wyników
  • szkolenia, warsztaty i wsparcie w trakcie pracy
  • pracę w kameralnym 12 osobowym zespole
  • zgrany zespół (wspólne wyjazdy, nietypowe święta - wesołych skarpetek, butów nienoszonych)
  • wolne weekendy i jednozmianowy system pracy (w godz. 7.30-15.30)

Do aplikacji prosimy dopisać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV na potrzeby obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji”