Oferta pracy

Młodszy specjalista ds. marketingu internetowego

Opis stanowiska:

Będziesz wspomagał dział sprzedaży i promocji online w zakresie:

  • koordynacji i weryfikacji przygotowanych emailingów przez Redaktorów,
  • planowej wysyłki gotowych materiałów,
  • prowadzenia i zarządzania zawartością portalu internetowego,
  • wsparcia w obsłudze i sprzedaży w sklepie internetowym,
  • monitoringu trendów rynkowych i konkurencji - poszukiwanie nowych rozwiązań i potencjału, sprzedażowego z wykorzystaniem e-mail marketingu.

Wymagania:

  • znajomość pakietu MS Office,
  • zainteresowanie tematyką marketingu online,
  • podstawowe doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • znajomość html  mile widziana,
  • samodzielność i poczucie odpowiedzialności za dostarczane wyniki,
  • chęć nauki i poszerzania zakresu wiedzy i umiejętności.

Oferujemy:

  • umowę zlecenie
  • współpraca z młodym i dynamicznym zespołem specjalistów,
  • zdobywanie praktycznych umiejętności w rozwijającym się obszarze marketingu,
  • możliwość częściowej pracy zdalnej (minimum 20 godzin w tygodniu pracy w biurze)

Do aplikacji prosimy dopisać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV na potrzeby obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji”