Oferta pracy

Kierownik działu sprzedaży i promocji on-line/ e-commerce department manager

Jeżeli jesteś osobą samodzielną, dynamiczną, która jest mocno zorientowana na cel. Kreatywność to Twoje drugie imię, nie ma dla Ciebie problemów, tylko wyzwania, to nasza Firma szuka właśnie Ciebie!

Opis stanowiska:

  • Monitorowanie i analiza kluczowych wskaźników sprzedaży w kanałach marketingu on-line
  • Tworzenie i realizacja strategii rozwoju e-commerce
  • Optymalizacja i automatyzacja procesów sprzedaży i promocji on-line w synergii z innymi kanałami promocyjnymi
  • Zarządzanie działaniami marketingowymi on-line (SEM, SEO, Social Media, E-mail Marketing, Afiliacje, Display, kampanie RTB i programmatic)
  • Bieżące monitorowanie i analiza trendów i konkurencji
  • Wdrażanie zmian technologicznych w sklepie internetowym, Marketing Automation itp.
  • Inicjowanie działań ukierunkowanych na zwiększenie sprzedaży online
  • Ustalanie polityki zarzadzania i rozwoju bazy danych
  • Zarzadzanie kilkunastoosobowym zespołem
  • Współpraca z działałem wydawniczym, IT i podwykonawcami

Wymagania:

  • doświadczenie i wiedza praktyczna w obszarze marketingu internetowego nakierowanego na wyniki sprzedażowe min. 3-4 lata
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • doskonałe umiejętności analityczne, bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność szybkiego podejmowania decyzji
  • zorientowanie na cel, zadaniowa i proaktywna postawa
  • znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • realny wpływ na kształtowanie strategii działań i prowadzone projekty
  • elastyczne godziny pracy (start między 8.00-9.30)
  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji (udział w branżowych szkoleniach i konferencjach) oraz rozwoju zawodowego
  • prywatną opiekę medyczną lub kartę sportową, dofinansowanie do urlopu i nauki języka angielskiego
  • dużą samodzielność w działaniu

Do aplikacji prosimy dopisać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV na potrzeby obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji”

Wypełnij formularz aplikacji:

Wysyłając swoje CV zgadzasz się na przetwarzanie przez Wiedzę i Praktykę sp. z o.o. Twoich danych osobowych zawartych w dokumentach w celu prowadzenia rekrutacji na wskazane w ogłoszeniu stanowisko.

Jeśli chcesz brać udział w przyszłych procesach rekrutacyjnych do zgłoszenia dodaj „Zgadzam się na przetwarzanie przez firmę Wiedza i Praktyka sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w CV dla celów przyszłych rekrutacji prowadzonych przez firmę.

W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem rekrutacja@wip.pl

Administratorem przesłanych danych osobowych jest Wiedza i Praktyka spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie („WiP”), pod adresem ul. Łotewska 9a, 03-918 Warszawa, zarejestrowana w Rejestrze Przedsiębiorców prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy – Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS: 0000098264, NIP: 5261992256, numer REGON: 012725225; tel.: 22 518 29 29, e-mail: rekrutacja@wip.pl. Więcej »