Oferta pracy

Administrator systemów Linux

Opis stanowiska:

  • Utrzymanie ciągłości działania serwerów Linux,
  • Konfigurowanie środowisk zapewniających wysoką dostępność, wydajność i bezpieczeństwo
  • Utrzymanie i rozwój środowisk deweloperskich, testowych oraz produkcyjnych,
  • Administracja usługami webowymi Apache, PHP, Nginx itp.
  • Rozwiązywanie bieżących problemów,
  • Dokumentowanie prowadzonych działań,
  • Ścisła współpraca z zespołem programistów w procesie uruchomienia aplikacji na środowisku produkcyjnym

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata,
  • Znajomość systemów Linux na poziomie administracyjnym (Ubuntu, CentOS, FreeBSD),
  • Znajomość systemów pocztowych Postfix,
  • Doświadczenie z systemami kontroli wersji (preferowany Gitlab),
  • Znajomość technologii wirtualizacyjnej VMware,
  • Wiedza z zakresu konteneryzacji (Docker),
  • Doświadczenie w administracji relacyjnymi bazami danych (MySQL, PostgreSQL),
  • Doświadczenie z serwerami proxy (preferowane HAProxy),
  • Znajomość narzędzi do monitoringu infrastruktury IT typu Zabbix, Grafana,
  • Praktyczne doświadczenie w korzystaniu z narzędzi, które umożliwiają automatyzację, takie jak Ansible (preferowany), Terraform, Puppet,
  • Otwartość na poznawanie nowych technologii,
  • Umiejętność pracy zespołowej jak również samodzielnej

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy z procesami i narzędziami Continuous Integration/Delivery/Deployment,
  • Podstawy znajomości PHP
  • Znajomość platform orkiestracyjnych Kubernetes/Swarm
  • Doświadczenie z usługami chmurowymi (AWS) oraz IaaC
  • Doświadczenie w administracji siecią i urządzeniami sieciowymi (Fortigate, Cisco)
  • Doświadczenie w pracy z systemami Microsoft: MS Active Directory, MS Windows Server, MS SQL

Oferujemy:

  • Stabilną pracę na pełny etat
  • Wsparcie rozwoju – uczenie się od kolegów, kursy i szkolenia
  • Świetną lokalizację na Saskiej Kępie
  • Miejsce parkingowe dla rowerów
  • Elastyczne godziny pracy
  • Pracę w modelu hybrydowym
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • Codziennie pyszną kawę
  • Nieformalny strój
  • Formę zatrudnienia dostosujemy do Twoich preferencji

Do aplikacji prosimy dopisać klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV na potrzeby obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji"

Wypełnij formularz aplikacji:

Wysyłając swoje CV zgadzasz się na przetwarzanie przez Wiedzę i Praktykę sp. z o.o. Twoich danych osobowych zawartych w dokumentach w celu prowadzenia rekrutacji na wskazane w ogłoszeniu stanowisko.

Jeśli chcesz brać udział w przyszłych procesach rekrutacyjnych do zgłoszenia dodaj „Zgadzam się na przetwarzanie przez firmę Wiedza i Praktyka sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w CV dla celów przyszłych rekrutacji prowadzonych przez firmę.

W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem rekrutacja@wip.pl

Administratorem przesłanych danych osobowych jest Wiedza i Praktyka spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie („WiP”), pod adresem ul. Łotewska 9a, 03-918 Warszawa, zarejestrowana w Rejestrze Przedsiębiorców prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy – Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS: 0000098264, NIP: 5261992256, numer REGON: 012725225; tel.: 22 518 29 29, e-mail: rekrutacja@wip.pl. Więcej »