Oferta pracy

Administrator IT/Koordynator zespołu IT Infrastruktura

Opis stanowiska:

Charakterystyka stanowiska:

  • Administracja systemami, aplikacjami i bazami danych w środowisku heterogenicznym
  • Monitorowanie oraz zapewnienia ciągłości działania sieci, systemów oraz usług informatycznych
  • Utrzymanie i rozwój środowiska IT obsługującego wszystkie systemy firmy
  • Ciągła optymalizacja wydajności i dbałość o dostępność systemów i zasobów IT
  • Reagowanie na ostrzeżenia i błędy systemów IT,
  • Przygotowanie i monitoring systemu backupów serwerów i aplikacji
  • Administracja uprawnieniami i dostępem do zasobów IT
  • Utrzymanie wysokiego poziomu bezpieczeństwa i dostępności danych
  • Współudział w opracowywaniu i wdrażaniu procedur wewnętrznych IT
  • Prowadzenie i utrzymanie dokumentacji środowiska IT
  • Opracowywanie strategii rozwoju infrastruktury i oprogramowania
  • Zarządzanie licencjami, umowami serwisowymi i supportowymi
  • Zarządzanie zespołem IT Infrastruktura

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku – min 3 lata,
  • Wykształcenie min. średnie o profilu informatycznym
  • Dobra znajomość systemów operacyjnych Windows i Linux
  • Znajomość technologii wirtualizacyjnych (VMware)
  • Znajomość bash, PowerShell (podstawy)
  • Bardzo dobra znajomość oprogramowania MS Office
  • Bardzo dobra znajomość architektury i składników Windows Server (Active Directory, DHCP, DNS, IIS)
  • Znajomość obsługi serwerów baz danych MS SQL 2008-2016
  • Znajomość zagadnień bezpieczeństwa danych oraz planowania zasobów
  • Znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym oraz umożliwiająca czytanie dokumentacji

Mile widziane:

  • Znajomość TSQL, MySQL, PostgreSQL – umiejętność pisania podstawowych zapytań
  • Podstawy licencjonowania produktów Microsoft

Oferujemy:

  • Stabilną pracę na pełny etat
  • Wsparcie rozwoju – uczenie się od kolegów, kursy i szkolenia
  • Świetną lokalizację na Saskiej Kępie
  • Miejsce parkingowe dla rowerów
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • Codziennie pyszną kawę
  • Nieformalny strój
  • Formę zatrudnienia dostosujemy do Twoich preferencji

Do aplikacji prosimy dopisać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV na potrzeby obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji”

Wypełnij formularz aplikacji:

Wysyłając swoje CV zgadzasz się na przetwarzanie przez Wiedzę i Praktykę sp. z o.o. Twoich danych osobowych zawartych w dokumentach w celu prowadzenia rekrutacji na wskazane w ogłoszeniu stanowisko.

Jeśli chcesz brać udział w przyszłych procesach rekrutacyjnych do zgłoszenia dodaj „Zgadzam się na przetwarzanie przez firmę Wiedza i Praktyka sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w CV dla celów przyszłych rekrutacji prowadzonych przez firmę.

W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem rekrutacja@wip.pl

Administratorem przesłanych danych osobowych jest Wiedza i Praktyka spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie („WiP”), pod adresem ul. Łotewska 9a, 03-918 Warszawa, zarejestrowana w Rejestrze Przedsiębiorców prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy – Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS: 0000098264, NIP: 5261992256, numer REGON: 012725225; tel.: 22 518 29 29, e-mail: rekrutacja@wip.pl. Więcej »