Wiedza i Praktyka 20 lat na rynku

„Biorąc pod uwagę, że transformacja gospodarcza w Polsce rozpoczęła się niespełna 30 lat temu, to 20 lat działalności prywatnej firmy jest powodem do dumy i zadowolenia.

Nie zapominamy o naszych korzeniach, o tym, że mamy tysiące wiernych, zadowolonych Klientów publikacji papierowych, zarówno segregatorowych jak i newsletterowych czy biuletynów. Nie rezygnujemy z tej działalności i będziemy ją kontynuować, a nawet rozwijać - tam gdzie są takie potrzeby obecnych i nowych Klientów.

Wiedza i Praktyka idzie ścieżką Internetowego rozwoju już od 2002 roku, czyli rozpoczęła na dwa lata przed powstaniem Facebooka i trzy lata przed Youtubem. Dziś jesteśmy znaczącym graczem na rynku internetowej informacji profesjonalnej wydając 15 portali eksperckich, a kolejnych 8 jest fazie testów i powstawania. Ten kierunek jest dla nas bardzo ważny. Wiele obecnie inwestujemy zarówno w technologię jak i rozwój funkcjonalny oferty w Internecie.

Naszą specjalnością stała się synergia wiedzy i nowoczesnej technologii. To będziemy rozwijać dalej. Testujemy nowe narzędzia, usługi i systemy, które być może niebawem staną się naszą kolejną specjalizacją.

Otwieramy się także na nowe rynki. Mając wsparcie naszego doświadczonego udziałowca, grupy VNR weszliśmy na nowy dla nas obszar i stworzyliśmy ofertę skierowaną do konsumentów. Kierunek to zdrowe życie i trendy demograficzne. Obecnie z naszej oferty mogą korzystać m.in. osoby poszukujące porad zdrowotnych w tym np. seniorzy czy chorzy na cukrzycę. Reakcja Klientów oraz demografia pokazują, ze ten rynek będzie dla naszej firmy z roku na rok coraz bardziej istotny.”

Michał Włodarczyk
Prezes zarządu

Wiedza i Praktyka 20 lat na rynku

Trzy filary działalności Wiedzy i Praktyki:

Segregatory - Prezentacja 1

 

Newslettery - Prezentacja 2

 

Portale - Prezentacja 3

 

 

Relacja z Gali 20 lecia Wiedzy i Praktyki

Świętowanie 20-lecia Wiedzy i Praktyki odbyło się 22 września 2017 r. w warszawskim hotelu Airport Okęcie. Bardzo miło było nam gościć Radę Nadzorczą, przedstawicieli niemieckiego partnera VNR i rumuńskiego wydawnictwa Rentrop&Straton, naszych pracowników, współpracowników, autorów, kontrahentów i gości od lat związanych z naszą firmą. W trakcie gali mogliśmy uczcić jubileusz 5, 10, 15, a nawet 20 lat pracy w Wiedzy i Praktyce. Bo firma to przede wszystkim ludzie, dzięki nim jest w tym miejscu i dzięki nim może się dalej rozwijać.
Uroczystość uświetnił koncert symfoniczny orkiestry Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Nie zabrakło również tradycyjnego tortu.

Obejrzyj zdjęcia