Oferta pracy

Redaktor publikacji o tematyce ochrony środowiska

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy redaktora, który poprowadzi czasopismo skierowane głównie do specjalistów ds. ochrony środowiska, a także osób odpowiadających w firmie za ochronę środowiska i gospodarowanie odpadami.

Opis stanowiska:

Jako redaktor jesteś odpowiedzialny za:

  • redagowanie i opracowywanie publikacji;
  • przygotowywanie publikacji do druku (współpraca ze studiem dtp, korektą, działem produkcji);
  • współpraca z ekspertami zewnętrznymi i ich rozliczanie w ramach budżetu;
  • pozyskiwanie nowych ekspertów/autorów do współpracy;
  • tworzenie dodatkowych elementów publikacji (numery specjalne, dodatki, e-letter, e-booki itp.);
  • archiwizację materiałów w CMS;
  • zarzadzanie stroną produktową publikacji;
  • przygotowywanie materiałów merytorycznych potrzebnych do akcji promocyjnych (TM, Online);
  • współpracę z menedżerem produktu w zakresie realizacji planu wydawniczego i rozwoju portfolio

Wymagania:

  • znajomość przepisów z zakresu prawa ochrony środowiska oraz praktycznych aspektów stosowania tych przepisów w firmach produkcyjnych,
  • mile widziane doświadczenie w pracy redakcyjnej,
  • znajomość potrzeb grupy docelowej,
  • inicjatywa, duża samodzielność w działaniu,
  • doskonała organizacja pracy.

Oferujemy:

  • Masz przewidywalne i regularne dochody (umowa cywilnoprawna z miesięcznym rozliczeniem);
  • Nie jesteś związany z konkretnym miejscem pracy a swoje zadania możesz wykonywać elastycznie i w dowolnym miejsc. Wizyty w naszej siedzibie jedynie raz, dwa razy w miesiącu w celu uzupełnienia dokumentacji, uczestnictwie w szkoleniach, spotkaniach redakcyjnych;
  • Wydania publikacji ukazują się regularnie, w z góry określonych terminach - możesz więc dobrze zaplanować swój czas;
  • Jesteś twarzą fachowej publikacji, ponieważ w każdym wydaniu i w materiałach promocyjnych zamieszczamy Twoje zdjęcie, imię i nazwisko oraz krótki opis dokonań;
  • Korzystasz z oferty dedykowanych dla redaktorów szkoleń i branżowych konferencji;
  • Zespół doświadczonych redaktorów i menedżer produktu będzie Cię wspierał zarówno w okresie wdrożenia, jak i w dalszej pracy nad rozwojem publikacji.

Do aplikacji prosimy dopisać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV na potrzeby obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji”