Oferta pracy

Redaktor prowadzący publikacji na temat stomatologii

Obecnie poszukujemy redaktora dla publikacji skierowanych do lekarzy dentystów, który ma doświadczenie w redagowania publikacji/ treści z tematyki stomatologicznej i/lub znajomość branży stomatologicznej.

Opis stanowiska:

Jako redaktor:

  • współpracujesz z redaktorem merytorycznym,
  • planujesz tematykę poszczególnych numerów,
  • zamawiasz artykuły u autorów zewnętrznych,
  • odpowiadasz za współpracę z autorami (umowy, rozliczenia dla działu płac),
  • redagujesz teksty do publikacji,
  • koordynujesz proces przygotowania publikacji (współpraca ze studiem graficznym, studiem dtp, korektą, działem produkcji),
  • obsługujesz cms i dbasz o bieżące zamieszczanie na stronach internetowych materiałów,
  • tworzysz e-lettery wysyłane do klientów,
  • wspierasz menedżera produktu w wiedzy merytorycznej dotyczącej prowadzonego produktu.

Wymagania:

Czego od Ciebie oczekujemy:

  • wiedzy z zakresu tematyki stomatologicznej,
  • znajomości praktyki, problemów i wyzwań stojących przed grupą docelową,
  • dobrego poruszasz się w zagadnieniach klinicznych z zakresu stomatologii od strony redakcyjnej,
  • mile widziane będzie jeśli posiadasz doświadczenie w redakcji publikacji/artykułów/treści na tematy stomatologiczne lub jeśli sam(a) piszesz artykuły z tego zakresu.

Oferujemy:

  • Jesteś twarzą fachowej publikacji, ponieważ w każdym wydaniu i w materiałach promocyjnych zamieszczamy Twoje zdjęcie, imię i nazwisko oraz krótki opis;
  • Masz przewidywalne i regularne dochody (umowa cywilnoprawna z miesięcznym rozliczeniem);
  • Nie jesteś związany z konkretnym miejscem pracy, a swoje zadania możesz wykonywać elastycznie i w dowolnym miejscu;
  • Wydania publikacji ukazują się regularnie, w z góry określonych terminach ‒ możesz więc dobrze zaplanować swój czas;
  • Korzystasz z oferty szkoleń i branżowych konferencji dla redaktorów;
  • Zespół doświadczonych redaktorów i menedżer produktu będzie Cię wspierał zarówno w okresie wdrożenia, jak i w dalszej pracy nad rozwojem publikacji.

Do aplikacji prosimy dopisać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV na potrzeby obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji”