Oferta pracy

Młodszy specjalista ds. organizacji szkoleń

Opis stanowiska:

Za co  będziesz odpowiedzialny/a?

  • Obsługę administracyjną oraz logistyczną organizowanych szkoleń, a w szczególności:
    • przygotowywanie do druku materiałów szkoleniowych, certyfikatów i ankiet,
    • tworzenie list uczestników,
    • rezerwację sal konferencyjnych i hoteli,
    • przygotowanie sal przed szkoleniem,
    • rejestrację uczestników,
    • bieżącą obsługę uczestników podczas szkolenia,
    • nadzór nad cateringiem,
  • Analizę wyników ankiet ewaluacyjnych,
  • Uaktualnianie oferty na stronie internetowej,
  • Obsługę telefoniczną i mailową klientów,
  • Obsługę czatu na stronie internetowej,
  • Budowanie i utrzymywanie relacji z dostawcami, partnerami, trenerami.

Wymagania:

Na co zwracamy uwagę w naszych poszukiwaniach?

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office,
  • Dobrze rozwinięte umiejętności organizacyjne i interpersonalne,
  • Pozytywne nastawienie,
  • Umiejętność szybkiego uczenia się,
  • Samodzielność w rozwiązywaniu problemów,
  • Otwartość i komunikatywność w relacji z Klientem;
  • Zaangażowanie i odpowiedzialność za powierzone zadania;
  • Mile widziane jest doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę,
  • Wsparcie merytoryczne oraz niezbędne narzędzia pracy,
  • Elastyczny czas pracy (przychodzimy między 8:00, a 9:30),
  • Prywatną opiekę medyczną (po okresie próbnym),
  • Wsparcie w rozwoju i podnoszeniu kwalifikacji zawodowych.

Do aplikacji prosimy dopisać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV na potrzeby obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji”

Wypełnij formularz aplikacji:

Wysyłając swoje CV zgadzasz się na przetwarzanie przez Wiedzę i Praktykę sp. z o.o. Twoich danych osobowych zawartych w dokumentach w celu prowadzenia rekrutacji na wskazane w ogłoszeniu stanowisko.

Jeśli chcesz brać udział w przyszłych procesach rekrutacyjnych do zgłoszenia dodaj „Zgadzam się na przetwarzanie przez firmę Wiedza i Praktyka sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w CV dla celów przyszłych rekrutacji prowadzonych przez firmę.

W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem rekrutacja@wip.pl

Administratorem przesłanych danych osobowych jest Wiedza i Praktyka spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie („WiP”), pod adresem ul. Łotewska 9a, 03-918 Warszawa, zarejestrowana w Rejestrze Przedsiębiorców prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy – Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS: 0000098264, NIP: 5261992256, numer REGON: 012725225; tel.: 22 518 29 29, e-mail: rekrutacja@wip.pl. Więcej »