Oferta pracy

Menedżer Produktu

Kogo szukamy?

Osoby, która wykaże się zdolnościami analitycznymi, umiejętnością wyciągania wniosków i kreatywnością w poszukiwaniu nowych rozwiązań.

Opis stanowiska:

Za co  będziesz odpowiedzialny/a?

  • Prowadzenie i rozwój istniejących produktów
  • Analizę rynku i otoczenia konkurencyjnego
  • Tworzenie koncepcji nowych produktów i  wprowadzanie ich na rynek
  • Planowanie, realizację i kontrolę budżetu
  • Tworzenie, koordynację i analizę wszystkich działań marketingowych prowadzonych produktów

Wymagania:

Na co zwracamy uwagę w naszych poszukiwaniach?

  • Doświadczenie w zarządzaniu produktem (minimum rok)
  • Doświadczenie w planowaniu budżetu i nadzór nad jego realizacją
  • Chętnie spotkamy się z osobami ze znajomością marketingu internetowego i doświadczeniem w prowadzeniu kampanii zintegrowanych SEM/SEO, e-mail marketingowych, displayowych
  • Mile widzimy doświadczenie w branży wydawniczej lub pokrewnej, jednak nie jest to warunek konieczny
  • Dodatkowym plusem będzie wykształcenie w zakresie marketingu, zarządzania lub finansów

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Premię za osiągane wyniki
  • Pracę w doświadczonym zespole
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Dofinansowanie do nauki języka angielskiego

Do aplikacji prosimy dopisać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV na potrzeby obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji”